2
Лютий 2024року
слово редактора

Терміново в номер

Вітаю, друзі! Хочу звернути вашу увагу на рубрику в електронному журналі «Кадровик-01», в яку варто заходити хоча б раз на тиждень, а ліпше — частіше. Це «Терміново з № …».

У цій рубриці ви бачитимете важливі статті, новини, зразки, шпаргалки з наступного номера журналу, який ми ще тільки готуємо до публікації. Ми оперативно відкриваємо ці матеріали для вас, щоб ви вже могли їх використовувати у своїй роботі. Наприклад, якщо це терміновий наказ, який треба скласти до конкретної дати, або неочікувані зміни законодавства, до яких слід підготуватися.

Цього разу ми достроково відкрили статтю про Зміну № 13 до Класифікатора професій, щоб ви вчасно врахували зміни в роботі, внесли корективи у штатний розпис та інші документи. Зміна № 13 внесла 42 нові назви професій, замінила 11 і скасувала 9.

До речі, про всі термінові статті, кадрові дедлайни, гарячі новини, ексклюзивні вебінари ми інформуємо передплатників електронного журналу е-mail розсилками. Переважно це листи від мене, від шеф-редактора Експертус Кадри Ірини Житкової, від керівника нашої експертної групи Ольги Догадіної та від експерта з військового обліку Юлії Видиборець. Зверніть увагу, що листи надходять на ту адресу, яку ви вказали в особистому кабінеті, коли реєструвалися. Тож якщо ви не отримуєте наших розсилок, перевірте, чи правильну адресу ви зазначили.

Ще на початку січня в «Терміново з № 2» ми опублікували зразки заяви та наказу про компенсацію за невикористану відпустку мобілізованому працівнику, адже таку компенсацію ввів Закон № 3494. Окрему статтю присвятили відповідям на запитання щодо відпусток, які викликав цей закон.

Дуже раджу цикл статей «Працюємо з КП», у якому експерт доступно на прикладах пояснює принципи та правила, за якими добирати назви професій.

Крім того, на вас чекає запрошення на весняний Кадровий конгрес — 2024, вікторина з призами До дня закоханих «Вгадайте 10 романтичних пар» та інтерв’ю з Оленою Антонюк, яка посіла І місце у конкурсі «Кадровик року — 2023» та прикрасила нашу оновлену обкладинку.

Бажаю вдалого лютого і лише позитивних новин!

З теплом
Головний редактор
Ганна Степанець

Для передплатників журналу працює
цілодобова телефонна Гаряча Лінія Кадровика.
Код доступу ми надіслали вам на електронну пошту в листі-сповіщенні про вихід номера.
Завжди раді допомогти вам!


ДЕГНЕРА Ігор — Голова Державної служби України з питань праці ПОЛІЩУК Вікторія — голова Комітету з трудового права Національної асоціації адвокатів України, адвокат
ДЕНИСЕНКО Олександр — член Центральної експертно-перевірної та Нормативно-методичної комісій Державної архівної служби України СОЛОДКА Інна — Державний секретар Міністерства охорони здоров’я України
ЖИТКОВА Ірина — шеф-редактор Експертус Кадри
ТУБЕЛЕЦЬ Ірина — заступник керівника Департаменту правового захисту Федерації професійних спілок України, заслужений юрист України
КОЛОТ Анатолій — проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, зав. кафедри управління персоналом, д-р екон. наук, професор
ТУЛІНА Олена — директор Юридичного департаменту Міністерства соціальної політики України
КОНОВАЛОВА Олена — заступник директора департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці
ЯРОШЕНКО Олег — доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Національної академії правових наук
Піжук Юрій — голова Профспілки працівників державних установ України 


Кадровик-01
Видається за підтримки Міністерства соціальної політики України

0 800 21 23 12
prokadry.com.ua

shop.expertus.media

Шеф-редактор
Ірина Житкова
[email protected]

Головний редактор,
відповідальний за випуск

Ганна Степанець
[email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора.

Передрук матеріалів журналу «Кадровик-01», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу шеф-редактора.

Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції.

© Цифрове видавництво Експертус, 2024

Київ 
2024

Наказ про виплату компенсації за невикористану відпустку мобілізованому працівнику
№ 2, 2024
XV Всеукраїнський кадровий конгрес — 2024